Oferty pracy dla osób cywilnych

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nabór na stanowisko Technik Wydziału Ruchu Drogowego

Komendant Powiatowy Policji w Sochaczewie poszukuje kandydata na stanowisko:

Technik Wydziału Ruchu Drogowego - wymiar etatu: 0,5

Obowiązki:

  • ewidencjonowanie korespondencji wpływającej i wychodzącej,
  • redagowanie, sporządzanie i przedkładanie stosownej dokumentacji przełożonemu,
  • prowadzenie  rejestrów kancelaryjnych,
  • obsługa poczty zwykłej, specjalnej oraz elektronicznej,
  • archiwizacja dokumentacji,
  • obsługa policyjnych systemów informatycznych,
  • prowadzenie gospodarki mandatowej związanej z systemem e-puap;

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • umiejętność współpracy,
  • umiejętność analizy i syntezy,
  • komunikatywność

Wymagania pożądane:

  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność obsługi pakietu Office i aplikacji policyjnych,
  • obsługa sprzętu biurowego (kopiarka, skaner, fax, itp.),
  • dyspozycyjność,
  • dokładność i systematyczność,
  • samodzielność.

  • CV,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uposażenie 2.227,87 zł brutto + dodatek stażowy

Dokumenty należy składać lub przesłać do: 5 kwietnia 2024r.

pod adres:

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie

ul. 1 Maja 10

96 – 500 Sochaczew

Szczegółowych informacji udziela Zespół Kadr i Szkolenia KPP w Sochaczewie - tel. 477055311

Metryczka

Data publikacji : 22.03.2024
Agnieszka Dzik Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie